سقف شیبدار چیست؟

  • ژانویه 26, 2019
  • admin

اگر در حال ساخت خانه یا ویلا هستید، و می خواهید برای طراحی سقف و بام منزل تان تجدید نظر کنید و آن را از حالت مسطح همیشگی خارج کنید و به دنبال افراد خبره و متخصص هستید، هم اکنون می توانید برای مشاوره حرفه ای با شرکت سیمکا برای طراحی هر چه زیباتر سقف منزل خود…

تایل‌های پوشش سقف شیب دار سیمکا با رنگ بندی های زیبا و متنوع می‌تواند نمای سقف ساختمان شما را متحول کند و تاثیری شگفت انگیز در ظاهر ساختمان شما داشته باشد. این تایل‌ها با پوشش رنگ پیشرفته خود دربرابر رنگ رفتگی و باران و آفتاب و هر شرایط محیطی مقاوم سازی شده اند.

به سقف‌هایی که دارای شیب حداقل ۱۵ درجه باشند، سقف شیبدار گفته می‌شود. پارامتر زیبایی یک سقف شیبدار با افزایش درجه شیب آن بهبود می‌یابد، با این حال این شیب می‌تواند حداکثر در حدود ۷۰ درجه باشد.

شرکت سیمکا مفتخر است علاوه بر پوشش پیشرفته سقف‌های شیب‌دار سایر ملزومات را برای پوشش بهینه سقف شیب‌دار شما تولید می‌کند. این محصولات علاوه بر کیفیت بالا بعلت رنگ پیشرفته الکترواستاتیک(پودری) یکپارچه کاملا هم‌رنگ و یکپارچه با سایر اجزای سقف شما می‌شود.

پوشش سقف یک ساختمان اگر مهمترین بخش تکمیل سازه نباشد، یقینا یکی از مهمترین بخش های تکمیل سازه و بنا خواهد بود. که با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوا و سلیقه معمار متفاوت خواهد بود. اما پوشش سقف های بازار هر کدام معایب و محاسنی دارد. باهم به بررسی این پوشش ها می پردازیم.

عموما آلاچیق ها را در پارک ها و فضا های بزرگ می بینیم. این اتاقک ها تفاوت های چشمگیری با مصالح ساختمانی بنای منازل تفاوت دارند.
معمولا در ساخت این اتاقک ها نکاتی که از نظر چشم انداز برخورداری از زیباییهای منطقه ضروری می‌باشد مورد توجه فرار می گیرند.